Трускавецький терцентр приймає гостей з Вінниччини

Життя не закінчується після виходу на пенсію: завершивши трудову діяльність можна творити, подорожувати, розкривати свої таланти, а ще мотивувати інших до активності та повноцінного проживання кожного дня – в цьому переконують талановиті, життєрадісні та позитивні люди поважного віку.

Сьогодні до Трускавця завітали підопічні терцентру соціального обслуговування з Томашпільської об’єднаної громади Вінницької області. З нагоди дня людей з інвалідністю та в рамках проекту “Від пасивності до пасіонарності”, що реалізується на Вінниччині.

Зустріч відбулась у терцентрі Трускавця. Для гостей представили цікаву концертну програму, у виконанні ансамблю “Золотий вік” та символічний обмін короваями та подарунками.

Автором проекту “Від пасивності до пасіонарності” є голова ГО “Час активного життя” Анатолій Панчук. Чоловік пропрацював все життя вчителем, більше десятка років директором школи та прийшов час, коли йому довелось уступити дорогу молодшим. Зізнається, – відчув на собі, як важко в один день віддати ключі від робочого кабінету і відчути себе безробітним пенсіонером.

“Я півроку провів у власній квартирі, закритий від світу, мені нічого не хотілось. Але потім я подумав, що маю дякувати Богові за те, що маю в житті, за рідних, які мене оточують і продовжувати робити щось корисне. Так зародилась ідея цього проекту, протягом двох місяців я його писав, а коли він потрапив на стіл до голови Вінницької ОДА, мене викликали туди і ми, спільно з Департаментом соціальної та молодіжної політики, почали його втілювати. Наш проект передбачає проведення різного роду заходів задля урізноманітнення дозвілля людей, які з тих чи інших поважних причин припинили трудову діяльність, незалежно від віку”  – розповідає Анатолій Панчук.

З Трускавцем автор проекту познайомився завдяки випадковому знайомству із дружиною міського голови Трускавця Наталією Кульчинською. Так і виникла ідея приїхати до курортного міста зі своїм творчим колективом та дізнатись більше про діяльність терцентру тут, у Трускавці.

Під час візиту відбулись виступи творчих колективів Трускавецького та Томашпільського терцентрів. І одні, і інші вражали своїми чудовими співочими талантами. Директор Томашпільського терцентру Світлана Куржос розповіла про функціонування їхнього центру та заходи, які вони проводять для своїх підопічних. Директор Трускавецького терцентру Олена Пилат – про новації, якими можуть хвалитись сьогодні трускавчани. Гості були приємно вражені умовами Трускавецького терцентру, новими сучасними приміщеннями, в яких комфортно та затишно проводити своє дозвілля трускавецьким пенсіонерам.

Впродовж сьогоднішнього дня гості відвідають бювет мінеральних вод, музеї міста, матимуть маленьку екскурсію містом та дізнаються чимало цікавого про всесвітньовідомий курорт, в якому більшість із них побували вперше.

Ніна Федько