У Трускавці розпочався обласний фестиваль колядок “Нова радість стала”

У Трускавці стартував традиційний обласний фестиваль колядок “Нова радість стала”. До міста-курорту прибули колективи колядників з міст Дрогобича, Стебника, Стрия, а також з Дрогобицького, Пустомитівського та Старосамбірського районів.

У зв’язку з трагедією, що сталась у аеропорту Тегерану 8 січня та призвела до загибелі майже 180 людей, в тому числі 11 українців, – 9 травня в Україні оголосили днем жалоби. У курортному Трускавці державні прапори були приспущені з 8 січня, а в програми запланованих фестивалів було внесено зміни.

Традиційний щорічний обласний фестиваль зимового фольклору «Нова радість стала» розпочався з хвилини мовчання та урочистої церковної коляди «Бог Предвічний». З короткими вітальними словом виступив міський голова Трускавця Андрій КУльчинський, який привітав гостей та вручив колективам різдвяні подарунки.

Заплановані виступи учасників фестивалю перед центральним бюветом, в курортному парку 8 січня було скасовано. Другий та третій етапи фестивалю відбудуться без змін 12 та 22 січня.