У Трускавці гостюють діти із польського міста Риманув Здруй

До Трускавця завітали діти із польського міста-побратима Риманув Здруй. Впродовж п’яти днів вони перебуватимуть у Трускавці, відвідають музеї, познайомляться з історією міста-курорту, а також матимуть змогу відчути атмосферу Різдвяних свят і взяти участь у святкових заходах.

В рамках співпраці з польським містом-курортом Риманув Здруй відбувається обмін досвідом та взаємні візити. Діти з Трускавця минулого року відвідували польське містечко, прийшла черга польським школярам навідатись до нас. Час обрали свідомо, адже саме зараз, в період Різдвяних свят, можна найбільше пропроникнутись святковою атмосферою та побачити українські традиції.

“Минулого року на запрошення бурмістра ґміни Риманув Здруй обдаровані діти з Трускавця відвідали цей польський курорт. Наших дітей там дуже гарно прийняли, вони добре відпочили та оздоровилися. Тож у відповідь трускавчани запросили польських дітей з Риманова прибути до Трускавця та відчути дух Різдвяних традицій в Україні” – розповідає секретар Трускавецької міської ради Наталя Пономаренко.

Прибула делегація у складі 10 дітей та 2 супроводжуючих. Діти, які приїхали до нас мають вагомі досягнення в галузі спорту. В рамках свого візиту вони вже оглянули Трускавець, побували на гала-концерті фестивалю «Яскрава країна», в музеях міста та на бюветі мінвод, попили цілющої «Нафтусі». Програма їхнього перебування досить насичена – майстер-класи в майстерні шоколаду, відвідини зоопарку та дельфінарію, виготовлення піци та інші атракції.

13 січня у “Бойківській світлиці” відбулась зустріч польських гостей із міським головою курорту Андрієм Кульчинським. Присутнім презентували коротку вокальну програму – вихованці вокальних гуртків Народного дому та школи мистецтв ім. Романа Савицького виступили з колядками та віншуваннями. Гості мали змогу почастуватись кутею та пампухами, а згодом разом поводити хороводи.

“Ми дуже задоволені нашим візитом. Ми вже встигли побувати у музеях, у бюветі, спробувати ваших лікувальних вод. Маємо приємні враження про місто і про вашу гостинність. Тому маємо надію, що наша співпраця продовжиться у такому ж напрямку і вже в цьому році ми прийматимемо делегацію із Трускавця у нас в Риманові” – зазначила керівник польської делегації Катажина Риш-Єнчковська.

Ніна Федько, фото ТМР