У Трускавці до невпізнаваності оновили дитячу бібліотеку

15 грудня у Трускавці відкрили оновлену сучасну дитячу бібліотеку. Після проведених ремонтних робіт її важко впізнати. Сьогодні це яскравий та затишний простір, який з радістю відвідуватимуть юні читачі.

Тут було проведено повний комплекс робіт, – замінено систему опалення, проведено дренажні роботи навколо будинку, який зараз має статус ОСББ, здійснено ремонт в приміщеннях бібліотеки, придбано нове обладнання, нові меблі, стелажі та завезено чимало нових книг.

Сьогодні, 15 грудня, дитячу бібліотеку презентували вже в такому, оновленому вигляді.

“Наше приміщення давно потребувало ремонту, тут була сирість, на стінах був грибок. Ми довго мріяли про те, що колись наша бібліотека стане сучасною, гарною і зараз, в 21 столітті, вона буде такою, якою має бути бібліотека європейської країни. Ми дуже вдячні міському голові, депутатам, всім, хто долучився до того, щоб зробити нашу бібліотеку такою гарною та сучасною” – розповідає завідувач дитячої бібліотеки Зіновія Мазур.

На відкриття оновленої бібліотеки прибули колеги з інших бібліотечних відділень міста, завідувач відділу культури ТМР Тетяна Татомир, міський голова Трускавця Андрій Кульчинський та депутат Львівської обласної ради Олександр Чебаненко. Всі вітали працівників дитячого бібліотечного відділення та бажали якнайбільше юних задоволених читачів. Вітав присутніх з відкриттям нової бібліотеки також колектив юних сопілкарів “Дударики”, який займається під керівництвом Лесі Цісінської тут, в приміщенні дитячої бібліотеки.

Дитяча бібліотека стала третьою в місті-курорті, яка пройшла капітальне оновлення та готова надавати своїм читачам якісні послуги в комфортних та затишних умовах.

Ніна Федько