Різдвяна зустріч в УРБАН-бібліотеці від Creative-Hub

Півтора місяці минуло відтоді, як у Трускавці, місті здоров’я, натхнення та творчості, феєрично презентували Creative-Hub. Проект, який об’єднує навколо себе творчих та креативних людей не лише міста, але й цілого регіону. 4 лютого в УРБАН-бібліотеці відбулась друга зустріч, в рамках Creative-Hub, яка забезпечила присутнім дві години цікавого та позитивного проведення часу.

Зуміла об’єднати разом людей творчості ідейна засновниця Creative-Hub Христина Білас.

В УРБАН-бібліотеці міста-курорту зібрались творчі люди зі сфери музики, живопису, літератури, кіноіндустрії, друзі проекту та просто небайдужі до творчості гості.

В рамках зустрічі відбулись виступи творчих колективів, показ фільму “Спацер по старому Трускавцю”, імпровізований конкурс на кращий національний образ, який включав в себе дефіле учасниць та смачне частування пампушками, випічкою і узваром.

Близько двох годин тривала концертна програма вечора. Тематика зустрічі була Різдвяною. Перед присутніми, з традиційними та авторськими колядками, виступили вокаліст-гітарист Микола Магур з Борислава, колишня підопічна Христини Білас, а сьогодні вихованка дуету “ЯрославНа” Мілена Кострицька, вокальний гурт “Стебничаночка” та ансамбль “Любисток” з Борислава. Виступила і авторка проекту, яка також є людиною музики, Христина Білас з грою на скрипці та виконанням кількох колядок, – яким вміло акомпонували Микола Магур та ведучий Володимир Наконечний.

Також присутні мали змогу переглянути фільм Миколи Іваника «Спацер по старому Трускавцю», який познайомив усіх з історією Трускавця як курорту, цікавими фактами щодо архітектури міста та старих вілл.

Згодом відбулось дефіле учасниць вечора, які прийшли на зустріч в українських національних вбраннях. Присутні аплодисментами визначали переможниць вечора.

По завершенні вокальної програми, присутні частувались узваром, пампушками і випічкою від партнера проекту “Ксюшин тортик”.

Такі зустрічі в рамках проекту Creative-Hub, планують організовувати і надалі. Тож цілком можливо, що зовсім скоро на трускавчан чекатиме нове цікаве, позититивне та креативне дійство, адже такі заходи наповнюють будні курортного міста вкрай важливою атмосферою творчості.

Ніна Федько