“Трускавецькі лікувальні води” мають нових власників

Приватне акціонерне товариство «Трускавецькурорт» вийшло із засновників ТОВ «Трускавецькі лікувальні води». Як свідчить ресурс «Ю-контрол», замість ПрАТ “Трускавецькурорт”, тепер в засновниках підприємства “ТЛВ” числяться четверо інших людей.

Станом на початок лютого, у переліку засновників юридичної особи ТОВ “Трускавецькі лікувальні води” вказані кияни Володимир Жебрицький, Карлос Карапетян, Олександр Стельмащук та Світлана Корнійко, зареєстрована у Київській області.

Підприємство «Трускавецькі лікувальні води» було створене у 2016 році. Головний вид діяльності ТОВ, – забір, очищення та постачання води. Саме ТОВ “ТЛВ” зараз займається видобутком вод трускавецьких родовищ, експлуатацією джерел та реалізацією вод.

Засновником підприємтсва було ТзОВ “Трускавецькурорт”, яке передало йому дозвіл на видобуток вод Трускавецьких родовищ, терміном до 2035 року.

ТзОВ “Трускавецькурорт” наразі ніяк не коментує вчинені ним дії. Тож чи зміниться якось політика ТОВ “ТЛВ”, яке наразі є головним надрокористувачем курорту, з появою нових власників, – поки невідомо.