Нові власники “Трускавецьких лікувальних вод”. Що зміниться?

Директор ТОВ “Трускавецькі лікувальні води” Андрій Тарнавський дав прес-конференцію щодо продажу підприємства.

Новина про продаж ТОВ “ТЛВ”, засновником якого був ПрАТ “Трускавецькурорт”, останнім часом була темою номер один в політичних колах міста. Раніше, заснувавши нове товариство, “Трускавецькурорт” передав йому у власність наявну гідромінеральну базу, бювети, а також спецдозволи на видобуток вод трускавецьких родовищ, дійсні до 2035 року.

Попередньо планувалось створення спільного підприємства з Трускавецькою міською радою, в якому 50% мало б належати місту. Однак тепер цей варіант став неможливим, так як “Трускавецькурорт” вирішив підприємство продати.

“Ми довго чекали відповідного рішення зі сторони міста. А тим часом фінансовий стан справ підприємтсва лише погіршувався. Якщо минулого року санаторно-курортні заклади сплачували близько 32-35% вартості спожитої води, то зараз ці показники знизились до 26%. Укладати договори санаторії і готелі відмовляються. Спрацьовує такий принцип “Якщо я можу не платити, то чому я буду платити?” або “Якщо інший не платить, то чому я маю?”. “Трускавецькурорт” дотував підприємство тривалий час, але зараз логічно і зрозуміло, що йому довелось шукати нових інвесторів і продати “Трускавецькі лікувальні води” – зазначив під час доповіді Андрій Тарнавський.

За словами керівника ТОВ “ТЛВ” він уже розмовляв з новими інвесторами, які сьогодні числяться засновниками товариства.

“У них є розуміння важливості нашого товариства і необхідності його розвитку” – зазначив Тарнавський.

Одним із перших рішень, до слова, стало підняття вартості води для санаторно-курортних закладів міста. Підвищення ціни стало суттєвим – з 8 до 22 гривень для одного гостя в день. Нова ціна на воду прогнозовано мала б вступити в дію з кінця березня.

“В загальній сумі путівки такі цифри є зовсім несуттєвими, але для нашого підприємства вони дадуть змогу накопичити кошти та вкладати їх у розвиток товариства. Також плануємо проводити роботу з закладами надалі, щодо укладення ними договорів та сплати за воду. Але, якщо цього не буде досягнуто, єдиний метод – це введення платного входу у бювет мінеральнихї вод” – зазначив Андрій Тарнавський.

Точні терміни поки ніхто не називає. Однак керівництво запевняє, – для місцевих мешканців вода залишатиметься безкоштовною.

Ніна Федько