Вартість води у Трускавці зросла на 3 гривні

Виконавчий комітет Трускавецької міської ради затвердив новий тариф на водопостачання та водовідведення. Вартість води зросла на три з лишком гривні, – з 30, 44 грн до 33, 70 грн за кубометр води.

Виконком Трускавецької міської ради зібрався сьогодні, 20 лютого. Поміж питаннями порядку денного, найважливішим та найрезонанснішим було питання підвищення тарифу на воду.

За словами генерального директора ТзОВ “Трускавецький водоканал” Віктора Марченка, – головною та практично єдиною причиною коригування ціни на воду в місті є подорожчання води, яку місто купує у “Дрогобицького водоканалу”.

Так як Дрогобицький водоканал відкоригував свій тариф, вартість води зросте і в Дрогобичі, і в Трускавці відповідно. У Дрогобичі підвищення вартості води сягне на 5, 28 грн , для Трускавця ціна на воду зростає на 3, 26 грн за м3.

Левову частку води місто-курорт транспортує з Гірного, сплачуючи за неї “Дрогобицькому водоканалу”. Частково потреби міста в водопостачанні покриває питне водосховище. Однак, в час негоди, дощу каламутність озерної води зростає, тому час від часу експлуатацію озера вимушено припиняють. А так, як головним джерелом водопостачання міста є КП “Дрогобичводоканал” , тариф на воду у Трускавці прямо залежить від тарифу на придбану в Дрогобича воду.

Більшістю членів виконкому (11 з 14-ти) рішення було затверджено.

Поміж іншим, керівник трускавецького водоканалу наголосив на тому, що тариф Трускавця є далеко не найвищим в області, навівши дані щодо вартості води в інших містах Львівщини.

Чимало часу під час обговорення питання було присвячено якості питної води, стану водосховища та необхідності проведення заходів, що покращуватимуть якість води в місті здоров’я.

Ніна Федько