Залишитись, не треба їхати!

З кожним роком щораз більше людей покидають рідну країну, в пошуках шляхів реалізації та достойного заробітку. Трудова міграція населення стала дуже болючим для України питанням, адже серед тих, хто виїжджає за кордон, все більше – молоді.

У Трускавці, в залі готелю Трускавець 365 відбулась зустріч шкільної молоді з успішними підприємцями міста. Мета заходу – мотивувати молодь залишатись в Україні, не виїжджати за кордон, а реалізовувати свій потенціал в рідній країні та рідному місті.

Семінар організувала Трускавецька міська рада, спільно з міським учнівським парламентом. На захід запросили близько 70-ти учнів старших класів трьох шкіл міста.

“Мета нашого заходу – мотивувати молодь повертатись після завершення навчання у вишах до рідного міста, розвивати власне місто і інвестувати в нього свій досвід, свої знання, свій творчий потенціал” – зазначила ведуча заходу, головний спеціаліст відділу сім’ї, молоді та спорту ТМР Юлія Кардаш.

Школярі мали змогу послухати виступи трускавчан, які досягли успіху в різних сферах, реалізували власну справу, розвинули успішний бізнес і сьогодні розповідали молоді про свій шлях до успіху.

Універсального рецепту успіху звісно ж ніхно не дав. Однак доповідачі розповіли чимало цікавого, згадучи те, як розпочинали свою справу, як ризикували, як не спали тижнями, а то й місяцями і як багато та наполегливо працювали.

Серед доповідачів були люди з різних сфер – засновник мережі кінотеатрів “Злата” Володимир Ільчук, дизайнерка одягу та власниця однойменного бренду Леся Семі, відомий блогер та телеведучий Богдан Процишин, засновниця англомовного табору “Tutor Camp” Оксана Мотика, популярний та улюблений серед школярів учитель Михайло Пуців.

Також серед доповідачів були директорка міського центру зайнятості Маргарита Роман, очільник міста-курорту Андрій Кульчинський та його заступник Олексій Балицький.

Запрошені підприємці по черзі розповідали свої історії успіху, про злети та падіння, про розчарування та сумніви, про те, як важко було розпочинати. Вони, на власних життєвих історіях демонстрували присутнім школярам, що досягати успіху в Україні, хай нелегко, але цілком можливо. Головне знати, чого ти хочеш і наполегливо йти до своєї мети.

Ніна Федько