“Кришталевий лотос 2019” знайшов своїх володарів

В рамках ІІ Міжнародного Форуму курортології та гостинності у Трускавці, відбулась церемонія вручення відзнаки “Кришталевий лотос”. Цю нагороду вручають кращим рестораторам, готельєрам, управлінцям та успішним закладам, що роблять вклад у розвиток туризму та промоцію Карпатського Єврорегіону.

Цьогоріч відзнаки “Кришталевий лотос” отримали заклади, люди та події, чий вклад у розвиток та промоцію регіону був помітним та вагомим впродовж 2019 року. Серед номінантів – успішні готельні заклади країн-сусідів (готель «Шошто» в Ніредьгазі, Угорщина, готель “Арламов” та ресторан «Івась-мандрівник», Польща). В Україні було відзначено відпочинкові заклади “Ведмежа гора” в Яремче, мережу готелів “Відпочинок 365”, готелі Міротель, Алькор та ресторан “Сосновий бір” у Трускавці.

           

Нагороду як успішний управлінець та за втілення інвестиційних проектів і розвиток громади, отримав голова Славської ОТГ Володимир Бега.

За організацію та проведення міжнародних дитячих гірськолижних змагань “Karpatia Open”, які проходили в Україні, Польщі та Словаччині, кришталевим лотосом нагородили спортивного директора змагань, гірськолижника-олімпійця Дмитра Мицака.

Цьогоріч “Кришталевий лотос” отримав свого почесного президента. Ним став герой України, засновник Клініки відновного лікування у Трускавці Володимир Казявкін.

“Я мрію про те, щоб Кришталевий Лотос став своєрідним Карпатським Оскаром, отримання якого стимулюватиме творити і якісно розвивати наш Карпатський регіон та Східну Європу. Переконаний що нам це вдасться! Спільно з партнерами та представниками експертної групи, ми провели грандіозну роботу. Позаду місяці підготовки й відбору претендентів, котрих подавали наші партнери, відрядження і зйомки фільмів про майбутніх лауреатів відзнаки”, – наголосив засновник відзнаки “Кришталевий лотос” та організатор Форуму Іван Цегенько.

Статуетки кришталевого лотоса, якими нагороджували номінантів, було створено майстрами Центру спадщини скла міста Кросно (Польща).

Вручення Відзнак відбувалося під музичний супровід оркестру скрипалів школи мистецтв ім. Романа Савицького, під керівництвом Ігоря Нича.

Окрім вручення статуеток “Кришталевого лотоса”, гостям, в якості подарунка, вручили дві картини, авторства талановитої української художниці Наталії Поліщук.

“Я хочу підтримати слова Володимирав Казявкіна і побажати нам усім, щоб ми любити свою землю, свою країну і долучались до її розвитку, кожен так, як може, в тій сфері в якій працює і тими талантами, які нам дав Господь” – побажала на завершення вечора Наталя Поліщук.

Ніна Федько, фото – ТМР