Трускавецькі футболісти вибороли срібло Всеукраїнського турніру

Впродовж трьох днів, з 27 лютого по 1 березня, в трускавецькому ДЮСК «Спортовець» проходив всеукраїнський юнацький турнір з футзалу «Відкритий зимовий кубок Трускавця». До Трускавця прибуло 24 команди футболістів з восьми областей України. Не зважаючи на чималу конкуренцію, трускавецькі спортсмени вибороли срібло.

Такий результат показали футболісти в двох вікових групах – 11-12 та 13-14 років. Про здобутки трускавецьких спортсменів повідомив на понеділковій нараді керівник відділу молоді та спорту ТМР Роман Коваль.

Вихованці відділення футболу Трускавецького ДЮСК «Спортовець» (тренер – Олег Оринич), – 11-12 років, вибороли чотири перемоги у своїй підгрупі. У фіналі хлопці поступились з рахунком 2:3 команді «Надія» (м. Кам`янське Дніпропетровської обл.) та вибороли ІІ місце, Кубок та срібні медалі.

У віковій групі 13-14 років трускавецькі футболісти також вийшли у фінал і зігравши внічию (1:1) з командою «Спарта» (м. Львів), стали срібними призерами всеукраїнського турніру за результатами пенальті 1:3.

Всього у юнацькому турнірі з футболу змагались 24 команди юнаків 9-10, 11-12, 13-14 років з 8 областей України – Херсонської, Одеської, Дніпропетровської, Черкаської, Миколаївської, Чернівецької, Київської та Львівської.

Змагання проводились під патронатом міського голови Трускавця Андрія Кульчинського. Організатори всеукраїнського турніру: відділ у справах сім’ї молоді та спорту Трускавецької міської ради та Трускавецький ДЮСК «Спортовець».