У Трускавці відкрили академічну школу педіатрії

4 березня у Трускавці, в конференц-залі готелю Ріксос Прикарпаття, відбулось урочисте відкриття VI академічної школи з педіатрії під керівництвом професора, Заслуженого лікаря України, голови асоціації педіатрів м.Києва, члена правління асоціації педіатрів України Галини Бекетової.

Цього року в програмі науково-практичної конференції з педіатрії можна було зустріти міжнародних експертів з Литви, Болгарії, Ізраїлю та Великої Британії. Головна мета конференції – поділ досвідом між спеціалістами в галузі педіатрії.

«Хочу подякувати усім педіатрам, лікарям, які займаються здоров’ям маленьких українців за те, що ви цікавитесь новими знаннями, оскільки медицина не стоїть на місці, оновлюється все і всі виклики, які стоять перед лікарями мають отримати достойну підтримку через наші з вами знання та вміння» – вітав учасників міський голова Трускавця Андрій Кульчинський.

Головні теми VI академічної школи з педіатрії: Антибіотикотерапія у дітей, європейська практика, дитячі кольки, лікування алергічного риніту та інші актуальні питання щодо дитячого здоров’я.
VI академічна школа з педіатрії проходитиме у Трускавці до 6 березня. В рамках конференції розгорнуто невеликий фарма-ярмарок, де можна знайти найновіші препарати для лікування дітей.

Організаторами заходу є Міністерство охорони здоров’я України, Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, Асоціація педіатрів України, Міжнародна асоціація медицини.