У Трускавці відновила роботу питтєва галерея бювету

8 червня у Трускавці частково відновив роботу бювет мінеральних вод. Він працює  з врахуванням карантинних обмежень. Вода – платна.

Після двох місяців перерви, бювет у Трускавці відновив свою роботу. І трускавчани і гості міста, які потроху їдуть до нас за оздоровленням, можуть вживати справжню трускавецьку Нафтусю та води інших трускавецьких джерел.

Повноцінно бювет ще не працює, на площі перед бюветом триває реконструкція. Наразі відчинилась питтєва галерея бювету, зі сторони «грибків». Вона має звичний графік роботи, працює з дотриманням санітарних норм та карантинних обмежень.

Вхід в питтєву галерею вільний, однак вода там вже платна. Тепер, щоб випити «Нафтусі», за неї потрібно заплатити, в залежності від кількості отриманої води. Вартість 1 літра Нафтусі – 8 грн. 80 коп, разова норма (200 мл) коштує менше двох гривень.

За словами керівництва ТОВ «Трускавецькі лікувальні води», питтєва галерея працюватиме тимчасово. Оновлений бювет відкриють після завершення ремонтних робіт, орієнтовно за місяць-півтора. Відпуск води у бюветі також буде платний, – на картковій, основі.