У Трускавці обстежили заклади на дотримання санітарних норм: є порушення

Як повідомив відділ з питань цивільного захисту ТМР, моніторингові заходи відбулися 08.07.2020 р. на шести об’єктах, а саме:

  • 3 об’єкти продовольчої торгівлі,
  • 1 об’єкт непродовольчої торгівлі,
  • 1 заклад громадського харчування,
  • 1салон краси.

У п’яти обстежених закладах були встановлені порушення щодо роботи в період карантину.

Працівники закладів не змогли детально пояснити, як саме вони проходять температурний скринінг на початку зміни, не представили документи, які підтверджують якість дезінфекційних і антисептичних засобів, були відсутні антисептики біля входу, тимчасові мітки в зоні черг та не проведено навчання серед працівників щодо правил використання ЗІЗ та їх утилізації.

У всіх обстежених закладах з керівниками суб’єктів господарювання та їхніми працівниками проведено роз’яснювальну роботу та надано пропозиції щодо усунення встановлених невідповідностей.

Якщо заклади не будуть дотримуватись усіх рекомендацій, визначених постановами головного санітарного лікаря України, суттєво збільшуються шанси виникнення та розповсюдження інфекційних захворювань, у тому числі COVID-19.

Комісія рекомендувала продовжувати роботу щодо проведення обстежень закладів із дотримання протиепідемічних вимог у період карантину, а до суб’єктів господарювання (власників закладів), які не повністю дотримуються карантинних рекомендацій застосувати заходи адміністративного впливу, в тому числі, заборонити роботу об’єктів, відповідно до вимог чинного законодавства.