В рамках промо-туру Трускавець відвідали журналісти центральних каналів

Трускавець став першим містом, куди в рамках прес-туру Львівщиною прибуло понад два десятки журналістів провідних українських телеканалів.

Візит відбувся вчора. Про його перебіг повідомила прес-служба Трускавецької міської ради.

Журналісти, фотографи та відеооператори телеканалів ICTV, 1+1, Україна, ЗІК, Newsone, 112, Інтер, Йод. Медія, СТБ готують сюжети про Трускавець, переваги відпочинку на курорті. До Трускавця журналісти провідних телеканалів прибули в супроводі генерального директора Директорату з питань інформаційної політики Офісу Президента України Ірини Победоносцевої, головного консультанта Головного департаменту інформаційної політики Адміністрації Президента України Михайла Марківа, начальниці управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталії Табаки. На курорті їх зустрічали міський голова Андрій Кульчинський, начальниця управління розвитку міста Наталія Скибак та радник міського голови Руслан Пристай.

В рамках прес-туру журналістам провели невелику екскурсію містом та розповіли про багату архітектурну спадщину (вілли в закопанському стилі), про цілющу «Нафтусю» та інші лікувальні джерела, про цікаві місця та про переваги відпочинку на нашому курорті.
Працівники ЗМІ здійснили променад майданом Кобзаря, вулицею Бандери, площею Незалежності, бульваром Торосевича, побували на бюветі мінеральних вод та попробували цілющої «Нафтусі».

Організаторами прес-туру виступив Офіс Президента України та Державне агентство розвитку туризму України.