Трускавчанин набрав 590 балів із 600 можливих на трьох ЗНО

У курортному Трускавці ще один успішний результат ЗНО – випускник трускавецької школи-гімназії Олександр Бурлаков набрав 590 балів із 600 можливих на трьох предметах.

Про це повідомила вчора адміністрація Трускавецького НВК СЗШ №2-гімназія на своїй офіційній сторінці.

“Скромний і вихований Олександр Бурлаков протягом навчання у трускавецькій школі-гімназії зламав не один стереотип стосовно сучасної освіти. Адже у його послужному списку різноманітні досягнення і нагороди: найвищі призові місця на Всеукраїнських, обласних та міських олімпіадах з фізики, історії, хімії, географії, інформатики. А ще він капітан команди, яка з його допомогою здобула блискучу перемогу в грі «Битва інтелектів», та переможець гри «Найрозумніший». І все це – його власний успіх, здобутий лише у стінах рідної школи! Таке нині «модне» і часом незаслужено «розпіарене» репетиторство – це не про цього розумного і, безумовно, талановитого хлопця, який власним прикладом довів: хочеш вчитися, маєш для цього природні задатки – досягнеш будь-яких висот” – пише школа-гімназія.

Олександр Бурлаков здобув золоту медаль за навчання у школі. А тепер може пишатися ще й успішними результатами ЗНО: фізика – 199 балів, українська мова та література – 196 балів, математика – 195 балів.

Нагадаємо, у Трускавці цьогоріч зафіксовано два максимальні результати складання ЗНО – учениця СЗШ № 3 Софія Колосова набрала максимальних 200 балів з біології, а учениця СЗШ №1 Любомира Чех – 200 балів з англійської мови.