У Трускавці провели збори Реєстрового козацтва: створено Прикарпатський округ

В суботу, 8 серпня, до Трускавця завітав гетьман Українського Реєстрового Козацтва Анатолій Шевченко. У курортному місті відбулись збори регіонального осередку реєстрових козаків та створено новий Прикарпатський округ.

Зустріч відбулась в актовому залі Будинку учнівської творчості, за участі членів організації та обласного керівництва – головного отамана Львівського обласного товариства УРК Романа Колодія. Прибув на зустріч і очільник Реєстрового козацтва в Україні – гетьман УРЦ Анатолій Шевченко.

Під час зустрічі було обговорено робочі питання організації та оприлюднено рішення про створення у складі Львівського обласного товариства Українського реєстрового козацтва Прикарпатського округу.

Командувачем Прикарпатського округу було призначено заступника гетьмана Українського реєстрового козацтва з екологічних і організаційних питань, генерала козацтва Володимира Саратовського.

Начальником штабу Прикарпатського округу став представник гетьмана в Дрогобицькому районі Микола Андріїв.

А заступником командуючого Прикарпатського округу Львівського обласного товариства УРК призначено трускавчанина Василя Петранівського.

Українське реєстрове козацтво – це всеукраїнська громадська організація, яка має представництво та керівні органи в кожному регіоні. “До міцної держави та добробуту народу України – через духовність і патріотизм кожної людини” – таким є гасло організації.