ФК Трускавець лідирує в турнірній таблиці Чемпіонату області ІІ ліги

В суботу, 19 вересня, ФК “Трускавець” здобув ще одну перемогу в матчі Чемпіонату області (2 ліга). Наші футболісти виграли 3-1 у Підбужа, впевнено закріпившись на першому місці в турнірній таблиці змагань.

Гра між ФК «Трускавець» та ФК «Тартак» (Підбуж) відбулась на міському стадіоні міста-курорту цієї суботи.

Перший тайм закінчився з рахунком 1-1. У другому таймі перевагу на полі спочатку мали гості, але вже в середині та до кінця гри трускавчани вирвились в перед, показавши себе на полі справжніми господарями та забили ще два голи.

Один гол у ворота суперників забив Володимир Сурник і два – Роман Дяків. В результаті гра закінчилась з рахунком 3-1 на користь трускавчан.

Нагадаємо, всі зіграні матчі цьогорічного Чемпіонату області Трускавець провів з перемогами, тому сьогодні команда курорту впевнено лідирує в турнірній таблиці змагань.

Наступна гра в якій зіграє ФК «Трускавець» відбудеться на виїзді з футбольною командою «Ураган” (Раденичі).