ФК Трускавець – ФК Опір – 4:1. Чергова впевнена перемога

Трускавецькі футболісти здобули ще одну перемогу в грі Чемпіонату області з футболу 2 ліги. Впевнено обіграли команду «Опір» з рахунком 4:1.

«Далі команду чекає остання гра групового етапу, ми тут на першому місці. Далі чверть фінал з двох ігор, півфінал і фінал Чемпіонату другої ліги. Власне наступної суботи гра відбудеться в Трускавці, гратимемо з командою Браткович, яка теж бореться за путівку у півфінал. Тож запрошуємо на гру вболівальників, команда дуже цінує підтримку», – наголосив Роман Куртяник спортивний директор ФК «Трускавець».

Також СФК “Трускавець” передала зібрані командою кошти на лікування трускавчанки Софійки Гриник, у сумі 4000 грн, з яких 1000 грн – від проведеного напередодні благодійного аукціону.

З почесною місією на гру прибули перший заступник голови Львівської асоціації футболу Ярослав Гресьо й заступник виконавчого директора Львівської асоціації футболу Андрій Смольський, які подарували юним трускавецьким футболістам десять новеньких м’ячів для тренувань та ігор.

Фото – Трускавецька міська рада