Передвиборчий рейд СБУ на Трускавець: що це було?

Залишилось кілька днів до місцевих виборів і … до Трускавця завітали представники СБУ. Як йшлося в повідомленні служби, – начебто з метою “попередження знищення комерційною структурою унікальної екології курортного Трускавця”.

СБУ здійснила публічний візит до міста, опублікувала на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук фото візиту до міської ради та витребування ряду документів, що стосуються діяльності надрокористувача – приватної структури, що видобуває та реалізовує води трускавецьких родовищ.

Також в мережі опублікували відео, яким в першу чергу завдається удар по міджу Трускавця як курорту.

“Оперативники спецслужби встановили, що через бездіяльність бізнесменів понад 20 інженерних споруд Трускавецького басейну мінеральних вод були в аварійному стані”, – йдеться у повідомленні СБУ.

Однак, багато думаючих людей задались запитанням, чому саме за кілька днів до місцевих виборів і чому саме СБУ зацікавилось питаннями, які фактично не належать до компетенції цієї служби.

Звідки ростуть ноги? Чому саме зараз СБУ проявляє таку небачену активність в питаннях надрокористування у курортному місті та проблемах, які виникли не сьогодні, не вчора, а тривають в часі більше десятка років.

Чи не стала Служба безпеки України інструментом в політичній боротьбі за крісло міського голови курорту? Адже фото, які опублікувала СБ зараз раніше вже використовувались публічно одним із кандидатів на голову Трускавця.. Питань багато, бо в цей час служба не помічає кричущих проблем в країні з національною безпекою, проблем, які є прямою компетенцією цього органу…

Наразі відомо одне. Всі документи, які СБУ бажала отримати в міській раді, їм надали. Міський голова курорту Андрій Кульчинський записав відео-звернення з цього приводу та дав розгорнуту прес-конференцію на тему проведеної службою безпеки “спец-операції”.