Підтримую Віктора Конца в обласну раду!

Наближаються місцеві вибори. Окрім влади новоствореної ОТГ, 25 жовтня ми обиратимемо також депутатів обласної ради, які протягом наступних 5-ти років представлятимуть інтереси нашої громади в області.

Маємо багато кандидатів, однак обирати потрібно тих, хто не обіцянками, а вчинками доводить свою любов до рідного краю. Тих, хто багато років робив та робить добрі справи.

Такою людиною є кандидат в депутати Львівської обласної ради від «Європейської солідарності» Віктор Конц. Знаючи його багато років, можу впевнено стверджувати, що це людина слова, самодостатня та щедра, яка роками робить добро, не чекаючи нічого взамін.

Впродовж багатьох років Віктор Конц безкорисно підтримує церкву «Добра новина» у Трускавці, долучається до реалізації важливих проектів, сприяє роботі недільної школи, яка діє при церкві. Завдяки йому, учні недільної школи мали можливість безкоштовно навчатись гірськолижному спорту на ГК «Буковиця».

А нещодавно Віктор Конц допоміг обладнати церкву «Добра новина» камерами відеонагляду.

Віктор Конц допомагає не лише нашій церкві. Він стабільно підтримує багато церков та організацій нашого регіону. Ця людина робить добрі справи не один рік, допомагає тим, хто до нього звертається і робить це тихо, без зайвого піару.

Хочу висловити щиру подяку за підтримку та допомогу. Підтримую кандидатуру Віктора Конца до обласної ради і раджу це зробити й іншим.

Такі люди достойні підтримки та можуть зробити більше для нашої громади.

Диякон церкви «Добра новина»,

депутат Трускавецької міської ради Руслан Цехмейстер