Я-рек презентував книгу авторських поезій та світлин “Неформат?”

Неформат? – саме так охрестив свою першу друковану збірку поезій та авторських світлин фотомитець та співак Ярослав Баран, більш відомий під псевдонімом Я-рек.

Сьогодні, 21 жовтня, у трускавецькій урбан-бібліотеці було по-особливому затишно та позитивно. Адже тут зібрались не просто гості, а ті, хто роками знає Ярослава Барана та його творчість. Здавалося б всі різні, однак об’єднуючим елементом став саме Я-рек.

Людина, яка встигла проявити себе в різних сферах – журналістиці, музиці, фотомистецтві, а тепер ще й поезії.

“Не можу виокремити поміж цими заняттями щось одне, найголовніше. Бо всі вони для мене важливі” – зізнався Ярослав.

Тому й збірка ввібрала в себе не лише вірші, але й авторські світлини Ярослава. Тому й презентація вийшла зовсім нестандартною, – і з літературного вечора плавно перейшла в музичний. А як інакше презентувати “Неформат?”..

Кілька пісень виконав сам Я-рек, заспівали для присутніх і зіркові гості – Віктор Винник (Мері) та Орест Прус (Навігатор).

“Творчі люди часто стикаються з ситуаціями, коли їхню роботу називають неформатом. Коли не беруть пісні на радіо, чи відмовляються публікувати чиїсь твори, мовляв це неформат, бо не вписується в якісь вже визначені рамки чи стандарти. В мене є вірш з однойменною назвою, тому й збірку вирішив назвати саме так” – розповів Ярослав Баран.

Вітаємо колегу, друга та просто хорошу людину з презентацією книги та бажаємо й надалі надихатись, творити та вдало втілювати все задумане!

Ніна Федько