Зіркові відгуки про Кінофестиваль “Корона Карпат”

12-15 листопада Трускавець прийматиме IX Міжнародний кінофестиваль «Корона Карпат», – найбільшу Кіноподію Західної України, яка щороку приносить колосальну промоцію курорту Трускавець.

Поки триває підготовка до цьогорічного Кінофестивалю, презентуємо Вам відгуки зіркових гостей про подію, яка щороку відбувається у Трускавці та головного організатора “Корони Карпат” Олега Карпина, завдяки якому Кінофестиваль відбувається саме в нашому місті.

Ахтем Сеітаблаєв, актор, кінорежисер

Кінофестиваль «Корона Карпат» – це яскрава та важлива подія в моєму житті, бо це завжди зустріч з цікавими, цілеспрямованими особистостями. Він додав промоції, змісту та краси місту Трускавець. Я маю чимало нагород, але перше гран-прі «Корони Карпат» для мене особливе. Я згадую Трускавець, згадую мешканців міста, їхню гостинність, щирість та тепло. Згадую Бориса Савченка, Богдана Процишина і невтомну людину дії, мрійника, який вміє втілювати свої мрії в життя, Олега Карпина. Часто людей називають мрійниками зверхньо. Але даремно. Адже саме мрія породжує дію і після наполегливої праці дає такий результат.

Наталія Поліщук, заслужена художниця України

Захоплююся громадською діяльністю Олега Карпина вже давно:

як художниця, дуже ціную численні культурно-мистецькі проекти, які Він організовує та підтримує;

як трускавчанка – пишаюсь, що завдяки творчій ініціативі Олега Романовича, щорічно до нашого містечка приїздять відомі особистості, актори та легенди кінематографу;

але, як мама чотирьох дітей, низько схиляю перед ним голову, адже мої діти, як і все наше майбутнє підростаюче покоління, виховуються на якісному українському кіно, яке, завдяки колосальним старанням директора кінофестивалю «Корона Карпат», мають можливість споглядати абсолютно безкоштовно! Це неабиякий вклад у розвиток нашого суспільства та добробут рідного регіону!

Євгеній Женін, член Правління Національної спілки кінематографістів України, почесний працівник культури України

Нерідко зітхають наші кінозірки: ох і ах, ось як чудово було в Канні, або в Венеції, або в Лос-Анджелесі … Там-то все – на ура! Ех, тут би так … Але ось – Україна. Трускавець. Кінофестиваль «Корона Карпат». І раптом виявляється, що можна, так-так, можна! – зробити все: і прийом, і розміщення, і харчування, і програму – на такому рівні, щоб виявилося не гірше, ніж в вкрай-сонячних світах Франції, Італії або Америки. І потрібно-то для цього – єдине: знайти людину, яка зуміє так все організувати. У Трускавці таку людину знайшли. Це – Олег Карпин. Генеральний директор фестивалю. Він перетворив організацію Трускавецького МКФ – в еталонну. Ось таких би, як він людей – і в інші сфери нашого життя … Може, і життя б тоді свято нагадувати стало..

Борис Савченко, актор, режисер, заслужений діяч мистецтв України

Почалося все з несподіваного задуму, який Олегу Карпину вдалося втілити в життя. Він заснував в Трускавці фестиваль телевізійних фільмів, щоб виховувати глядача. А далі все по трохи переросло в молодіжну програму, і в шикарний фестиваль. Все, що можна зробити у цьому фестивалі все виходить. Прекрасна атмосфера захоплює всіх учасників цього дійства. Починаючи з волонтерів, закінчуючи всіма гостями. Цей фестиваль росте і процвітає. Ще багато чого є в планах і дасть Бог все вийде.

Богдан Процишин, блогер, політичний карикатурист

Кінофестиваль «Корона Карпат» – поки що одна з небагатьох подій у Трускавці, які мають загальнодержавний, а іноді навіть міжнародний резонанс. І це б було неможливо без однієї людини – Олега Карпина. На своєму горбі він тягне цей непідйомний, на перший погляд, вантаж більше десяти років і не опускає руки, які б складні умови не супроводжували його організацію. Я ж маю за честь допомагати йому у цьому.
І як би ми не кляли щоразу один одного за те, що знову вв’язалися у цю безнадійну справу, – останній тост завжди за наступний фестиваль. Цим і переможемо!

Василь Ярич, народний художник України, скульптор

Олег Карпин – дуже організована і відповідальна людина. Наша співпраця в рамках фестивалю “Корона Карпат” говорить про те, що він вміє співпрацювати з митцями, художниками, сам любить мистецтво і бере непересічну участь у культурному житті України, організовуючи у Трускавці такий кінофестиваль.