Туристичні об’єкти Трускавця ознакували табличками з QR-кодами

У Трускавці презентували перші туристичні таблички – ознакування об’єктів історичної інфраструктури курорту. Розпочали з головних – вілли Саріуш (сьогодні музей історії міста-курорту) та вілли Гопляна (музей Михайла Біласа).

Біля найвідоміших історичних будівель міста вже встановили туристичні таблички. Вони містять коротку інформацію про вілли Гопляна та Саріуш, в яких сьогодні функціонують музеї міста. Також на кожній табличці зображено QR-код, просканувавши який туристу відкривається сайт з детальнішим описом історії вілли та цікавих історичних фактів, які варто знати про них.

Знайомитись з цією інформацією можна українською, англійською та польською мовами.

“Від проекту до реалізації – цей шлях був нелегкий, а трохи тернистий: дизайн згідно сформованого брендбуку, проект, який би гармонійно вписався в старовинну архітектуру (скло + метал) та важкий пошук підрядника. Але це все ми спільно сьогодні зреалізували.” – прокоментував втілений проект автор задуму, радник міського голови Трускавця Руслан Пристай.

Презентували та відкривали перші елементи туристичного ознакування міський голова курорту Андрій Кульчинський, начальниця управління розвитку міста Наталя Скибак та автор проекту Руслан Пристай.

Роботу над цим проектом розпочали нещодавно, буквально кілька місяців тому. Таблички під музеєм Біласа та музеєм історії міста стали першими. Роботу над проектом продовжать, адже в планах – розмістити таке ознакування біля кожної історичної будівлі міста.

“Дякую нашій робочій групі, яка працювала над цим проектом: Галині Коваль, Івану Скибаку, Миколі Іванику, Петру Закусило, Ігорю Кенику, Станіславу Чаплі та звичайно міському голові м. Трускавця – Андрію Кульчинському за підтримку моїх задумів та ініціатив. На кінець скажу, що це лише початок. Далі буде ….” – наголосив Руслан Пристай.

Окрім встановлення по місту туристичного ознакування важливих історичних об’єктів, ведеться робота і над іншими задумами, які внесуть родзинку у відпочинок гостей у Трускавці. Зокрема – облаштувати в надкаптажних спорудах Курортного парку міні-музеї, з максимальним відтворенням давньої атмосфери.

Ніна Федько