Володимир Ільчук: Для мене рідне місто – понад усе!

Цьогоріч до ради Трускавецьої ОТГ балотується багато партій, – і старих, давно відомих і нових, нещодавно створених. Кандидатам цьогоріч буде нелегко боротись за голоси виборців на кожному з округів. А трускавчани та мешканці громади мають обрати достойних, – людей, які зможуть гідно представляти інтереси виборців в раді та втілювати в місті та всій Трускавецькій громаді зміни на краще.

Ми ж коротко зупинимось на історії одного з кандидатів – корінного трускавчанина, успішного бізнесмена та патріота Трускавця, для якого любов до рідного міста – точно не пусті слова.

Це – директор мережі кінотеатрів “Злата” Володимир Ільчук, який близько десятка років тому взявся за відродження у Трускавці культури кіномистецтва і завдяки наполегливій роботі зумів перетворити трускавецький кінотеатр “Злата” в успішну мережу кінотеатрів Західної України.

– Ще в 2010 році я почав працювати в галузі кіномистецтва. Тоді у Трускавці ця галузь була за крок до зникнення. Але я вірив у можливість її відродження і хотів, аби наше місто мало кіно на великому екрані – якісне, сучасне. Аби трускавчани і гості нашого міста мали можливість відвідувати сеанси улюблених кінофільмів, дивитись прем’єри. Радію, що зміг відродити культуру кіномистецтва в рідному місті.

З того часу змінилось багато. Трускавецький кінотеатр “Злата” зазнав багато змін та перевтілень. Крок за кроком він перетворювався у сучасний майданчик, який не просто показує кіно, а привозить нові прем’єри, організовує допрем’єрні покази, залучаючи до міста зірок українського кіно та роблячи промоцію рідному місту.

– Вже декілька разів мені вдалось організувати допрем’єрні покази нових фільмів саме у Трускавці та затягнути саме до нас зіркові прем’єри та зіркових гостей – головних героїв фільмів, режисерів, людей, які творять кіно. Великого розголосу набув один з таких показів – фільм “Червоний”. Ми організували все на вищому рівні, перед “Златою” була червона доріжка, яка зустрічала зірок кіно та гостей показу. Наш захід і наше місто показували різні телеканали. Це теж промоція, яка показує, що наше місто живе і розвивається, а ми робимо все для того, аби нас бачили і до нас приїжджали.

Попри те, що “Злата” є приватним бізнесом, – заклад активно долучається до підтримки соціально захищених верств населення. Тут регулярно організовують безкоштовні сеанси кіно для людей з інвалідністю, для пенсіонерів, атовців, дітей з малозабезпечених родин.

Щорічно Трускавець приймає Міжнародний Кінофестиваль “Корона Карпат”, який проходить саме в кінотеатрі “Злата”. В рамках фестивалю трускавчани та гості міста можуть безкоштовно відвідувати сеанси українського кіно, бачити зірок українського кінематографу, які приїжджають до нашого міста.

Віднедавна трускавецька “Злата” розрослась в мережу кінотеатрів. Тепер кіно “Злата” є в Дрогобичі, Тернополі та Новояворівську. А в Трускавці до послуг кіноманів тепер доступні вже два кінозали.

– Наша мережа активно розвивається в регіоні, але всюди в першу чергу ми рекламуємо Трускавець. І наголошуємо, що “Злата” бере свій початок саме в Трускавці. Для мене рідне місто – понад усе!

Окрім культурної діяльності, Володимир Ільчук активно долучається до проектів, покликаних зробити місто комфортним, безпечним та затишним. Серед робіт в цьому напрямку – встановлення камер відеопостереження в рідному ОСББ. В планах – оснащення такими камерами і інших будинків, адже це – безпека наших мешканців.

– Зараз на голосуванні Громадського бюджету є мій проект. Плануємо встановити в нашому мікрорайоні бетонні столи – один для тенісу, інший – для гри в шахи. Щоб мешканці будинків мали можливість проводити час за улюбленими заняттями прямо в дворі будинку. Сподіваюсь на підтримку, адже голосування за проекти зараз триває.

Сьогодні Володимир Ільчук є кандидатом в депутати ради Трускавецької ОТГ по виборчому округу №1 від політичної партії “Самопоміч”. Бо хоче робити для рідного міста та об’єднаної громади ще більше позитивних змін.

– Пропозицій від партій було багато, але я обрав саме “Самопоміч”. На це є декілька причин. По-перше в нашій команді зібрались люди справи, люди, які справді працюють і які тримають слово. Мені близька ідеологія партії, її програма і головне – це люди. В нас гарна команда. Тому сподіваюсь, що виборці нас підтримають.

Спілкувалась Ніна Федько