Підтримайте своїм голосом проект облаштування спортивного простору

Мешканці вулиці Мазепи планують облаштувати на своїй вулиці спортивний простір, – встановити столи для гри в теніс та шахи, якими зможуть користуватись як дорослі, так і діти.

Дитячо-спортивний простір призначений для дорослих та дітей різної вікової категорії, які живуть у місті Трускавці, зокрема в житловому мікрорайоні вул. Мазепи та Сагайдачного.

Реалізація даного проєкту створить додаткові можливості для активного проведення вільного часу, створить кращі умови для нормального фізичного, емоційного та розумового розвитку населення.

Підтримати проект “Дитячо-спортивний майданчик поблизу багатоквартирних житлових будинків по вул. Івана Мазепи, 8, 10, та вул. Сагайдачного” можна за посиланням тут.
Основним завданням цього проєкту є популяризувати здоровий спосіб життя, рухливі спортивні та розумові ігри, для нормального фізичного розвитку дітей та дорослих.
Проект передбачає придбання 1 тенісного столу, 1 шахового столу в комплекті з двома лавками для сидіння.
Створення таких сучасних, безпечних громадських просторів у мікрорайонах міста вирішить ряд проблем багатьох людей таких як малорухливий спосіб життя, часте проведення дозвілля за мобільним інтернетом і різноманітними гаджетами.
Територією громадських просторів могли б користуватися всі діти та дорослі, які мешкають у мікрорайоні вул. І.Мазепи, О.Довженка, Л.Українки, М.Коцюбинського, Стефаника, Б.Хмельницького, Сагайдачного, а також інші мешканці м. Трускавця. Адже перебування дітей на свіжому повітрі та ще й заняття рухливими іграми та фізичними вправами дуже корисно для здоров’я та загартовування дітей. Ігри на майданчику сприяють розвитку соціальних навиків спілкування та адаптації дітей в соціумі.
Даним проектом планується закупівля: Тенісного столу. Гра в пінг – понг розвиває координацію, фокусує увагу, позитивно впливає на зір. Шахового столу – розвиває витримку, стратегію та розумумові здібності.
У рамках реалізації даного проєкту передбачено: – придбання 1 тенісного столу; – придбання 1 шахового столу; – придбання 2 лавок для сидіння за шаховим столом.