Завершилось голосування по Бюджету громадських ініціатив: хто переміг?

У Трускавці можуть реалізувати два проекти в рамках Бюджету громадських ініціатив, – Дитячий простір на вулиці Мазепи та Зелені скульптури у Курортному парку.

Цьогоріч, через кризу пов’язану з коронавірусом, у Трускавці на Бюджет громадських ініціатив передбачили 100 тисяч гривень. За цю суму боролись одинадцять різних проектів. Однак найзапекліша боротьба розгорілась цьогоріч між двома проектами – “Дитячий простір на вулиці Мазепи” та “Зелені скульптури у Курортному парку”.

Проекти набрали практично одинакову кількість голосів поміж трускавчанами. Однак з перевагою в один голос перемогу здобув проект “Дитячий простір”, який передбачає встановлення бетонних столів для гри в теніс та шахи в мікрорайоні вулиці Мазепи. Загальна вартість цього проекту 33 333 гривень. ВІн і буде першочергово реалізовуватись в наступному році.

Однак, так як Бюджет цьогоріч складав 100 тисяч гривень, а проект-переможець складає третину від нього, залишились залишкові кошти, – близько 67 тисяч гривень. Тому автору проекту “Зелені фігури” запропонували можливість реалізації його проекту, за умови зменшення його кошторисної вартості.

Тобто, якщо автор проекту зможе урізати бюджет свого проекту, то його також реалізують.

Ніна Федько