Добра справа: трускавецький підприємець відремонтував палату в дитячій лікарні

У дитячому інфекційному відділенні Дрогобицької лікарні оновилась палата. Трускавецький підприємець Павло Гурба втілив благодійну ініціативу та зробив лікарняні будні маленьких пацієнтів трішки яскравішими.

Дитяче інфекційне відділення Дрогобицької лікарні налічує 30 ліжкомісць. Сюди потрапляють дітки з Дрогобича, Трускавця, Стебника, фактично з усієї Дрогобиччини, – з харчовими отруєннями та різними інфекційними захворюваннями. Лікарі та медсестри цього відділення лікують своїх маленьких пацієнтів та з усіх сил намагаються створити для них затишну атмосферу. Однак матеріально-технічна база відділення та стан самих приміщень тут – далекий від ідеального. Палати не бачили ремонту, а меблі в них вже давно просяться на заслужений відпочинок.

Відтепер одна з найбільших палат цього відділення – новенька, затишна та навіть весела. Вона нагадує не так лікарняну палату, як спальню в сучасному дитсадку. На підлозі – новий ламінат, на стінах красуються яскраві малюнки-наклейки, на вікні жалюзі. Тут стоять новенькі ліжка з новою кольоровою постільною білизною.

Тут приємно перебувати і така атмосфера точно додаватиме маленьким пацієнтам гарного настрою. А позитив, як доведено багатьма дослідженнями, неабияк сприяє одужанню!

“Важко згадати, коли саме виникла ідея зробити тут ремонт. Просто в мене є дитина і вона також, як і всі діти, іноді хворіє. Бували випадки, коли ми потрапляли в лікарню. А коли потрапляєш в лікарню і опиняєшся в старенькій палаті, яка багато років не бачила ремонту, – то в такій атмосфері дітям важко боротись з хворобою” – зізнається приватний підприємець Павло Гурба.

Сьогодні палата №20 кардинально відрізняється від тих, які є в інфекційному відділенні дитячої лікарні.

Завідувачка дитячого інфекційного відділення Зоряна Ворончак зізнається, – благодійники періодично допомагають їхньому закладу. Однак така масштабна допомога втілена вперше. Радіють такому оновленню усі, адже в нових умовах і медикам працювати і діткам лікуватись буде куди приємніше.

Відкрили оновлену палату за кілька днів до відзначення Дня благодійника. Тож можливо така добра справа стане хорошим прикладом, а ініціативу підхоплять і інші підприємці нашого регіону.

Ніна Федько