30-річний атовець, що постраждав в ДТП на вулиці Мазепи, потребує операції

5 січня на вулиці Мазепи сталось чергове ДТП. В той день, близько 7.15 ранку автівка збила на пішохідному переході 30-річного трускавчанина, учасника бойових дій, Ярослава Шацького, що прямував на роботу. Вже тиждень хлопець перебуває в травматології Дрогобицької лікарні. Завтра на Ярослава чекає планова операція. Важка та недешева.

Це далеко не перше ДТП, що мало місце на вулиці Мазепи у Трускавці. Тут людей збивають ледь не щомісяця, – безпосередньо на пішохідних переходах. Проблему неодноразово піднімали в соцмережах активісти, обговорювали й шляхи її вирішення. Однак на ділі вирішувати її досі ніхто не поспішає.

30-річний трускавчанин Ярослав Шацький півтора року тому повернувся з зони АТО. Того ранку, 5 січня, хлопець йшов на автобус, аби доїхати до роботи, на яку щойно влаштувався. Переходив дорогу на пішохідному переході, що навпроти православної церкви. І тут його на швидкості збила автівка.

“Хлопець мабуть народився в сорочці” – так кажуть очевидці та знайомі, які бачили відео з зафіксованою ДТП. Відлетівши кілька метрів на асфальті, він залишився живим. Однак травми таки отримав. У хлопця закритий перелом медіальної кістки та великої гомілкової кістки зі зміщенням, що потребує вартісної операції та забій шийного і поперекового відділу хребта.

Від 5 січня Ярослав перебуває в травматології Дрогобицької лікарні.

Винуватець ДТП відповідальності за скоєний наїзд ще не поніс. Попереду суд. Наразі ж мама Ярослава самотужки бореться за його одужання.

Завтра у хлопця – операція. Молитва та підтримка йому точно не завадить!

Цікаво, яку ще ціну мають заплатити постраждалі, аби проблему з пішохідними переходами на вулиці Мазепи все ж почали вирішувати?

Ніна Федько