Трускавчани стали призерами обласного чемпіонату з плавання

29-30 січня 2021 року у Дрогобичі відбувся Зимовий чемпіонат Львівської області з плавання серед юніорів та молоді (дівчата 15-17 р., юнаки 16-18 р.).

Понад 100 учасників з 10 команд Львівської області змагались на голубих доріжках місцевої дитячо-юнацької спортивної школи ім. І. Боберського. Трускавець представляла команда з числа вихованців відділення плавання дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець» і четверо вибороли призові місця – Кулинич Микола, Біла Божена, Муцин Юліан та Жгута Олександра (тренери ДЮСК Богдан Смеречинський та Андрій Жгута).

Загальне керівництво заходу здійснювали управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та Федерація плавання Львівщини.

Змагання проводились з дотриманням відповідних вимог санітарних і протиепідемічних заходів, щодо запобігання гострої респіраторної хвороби COVID-19, – повідомляє прес-служба ТМР.

Це не єдина спортивна перемога трускавчан. Також цими вихідними (30-31 січня) біля Києва проходив Чемпіонат України з вільної боротьби серед жінок. В категорії до 55 кг срібну нагороду здобула 17-річна вихованка Трускавецької школи вільної боротьби, Майстер спорту України Олександра Хоменець (тренер Петро Білас).